TUBA DERİ

Her döneme, modaya ve trendlere uygun çözümler...

Küresel İhracat

UYGUN FİYAT

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

SATIŞ SONRASI DESTEK

ZAMANINDA TESLİMAT

KEMER

CÜZDAN

ÇANTA

AKSESUAR

HAKKIMIZDA

Tuba Deri, Saraciye konusunda sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. Başlıca faliyet gösterdiğimiz alanlarımız, Deri Kemer olmak üzere Deri Çanta, Deri Cüzdan, Deri Kartvizitlikler, Deri Anahtarlıklar ve Kombine ürünler gibi özel hazırlanmış kutu içi ürünlerdir.

Dünya Pazarına yüksek kalitede ürünler sunup, müşterilerimizin övünç kaynağı olmak için varız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ön planda tutarız. Ürün geliştirirken dünyayı izler moda ve trendlere uygun çözümler sunarız. Saygı, güven, açıklık ve sorumluluk ilişkilerini hazmetmiş bir ekip ruhuna sahibiz. Kaliteli hizmet ve mükemmeliyet anlayışımız ile üretiyoruz.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, teknolojinin en son imkanlarını, istenilen sonuca ulaşabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, profesyonel yaklaşımımız , güler yüzlü ve samimi hizmetimizle “TUBA DERİ” olarak mükemmele ulaşabilmenin çabası ve sizlere layık olabilmenin gayreti içindeyiz.

TUBA DERİ‘ nin yapmış olduğu ürünleri dünya pazarında RUSYA, ÖZBEKİSTAN, KIRGIZİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, İRAN, SURİYE, IRAK, MISIR, LİBYA, CEZAYİR, FAS, KONGO, YUNANİSTAN, ABD, FRANSA, AVUSTURALYA, GÜNEY AFRİKA NİJERYA, DUBAİ, SUUDİ ARABİSTAN, UKRAYNA ve ALMANYA gibi ülkelerde görülebilir.