TUBA LEATHER

Leather solutions for every period, fashion and trends...

GLOBAL EXPORT

FAIR PRICE

Customer Satisfaction

AFTER SALES SUPPORT

On-Time Delivery

Popular Leather Products

BELT

WALLET

BAG

ACCESORRIES

ABOUT US

Tuba Deri, Saraciye konusunda sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. Başlıca faliyet gösterdiğimiz alanlarımız, Deri Kemer olmak üzere Deri Çanta, Cüzdan, Kartvizitlikler, Anahtarlıklar ve Kombine ürünler gibi özel hazırlanmış kutu içi ürünlerdir.

Dünya Pazarına yüksek kalitede ürünler sunup, müşterilerimizin övünç kaynağı olmak için varız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ön planda tutarız. Ürün geliştirirken dünyayı izler moda ve trendlere uygun çözümler sunarız. Saygı, güven, açıklık ve sorumluluk ilişkilerini hazmetmiş bir ekip ruhuna sahibiz. Kaliteli hizmet ve mükemmeliyet anlayışımız ile üretiyoruz.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, teknolojinin en son imkanlarını, istenilen sonuca ulaşabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, profesyonel yaklaşımımız , güler yüzlü ve samimi hizmetimizle, mükemmele ulaşabilmenin çabası ve sizlere layık olabilmenin gayreti içindeyiz.

Üretmiş olduğumuz ürünleri Dünya pazarında; RUSYA, ÖZBEKİSTAN, KIRGIZİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, İRAN, SURİYE, IRAK, MISIR, LİBYA, CEZAYİR, FAS, KONGO, YUNANİSTAN, ABD, FRANSA, AVUSTURALYA, GÜNEY AFRİKA NİJERYA, DUBAİ, SUUDİ ARABİSTAN, UKRAYNA ve ALMANYA gibi ülkelerde satışa sunmaktayız.